Інтернет в офіс Дніпро

Компанія ФРІНЕТ надає високошвидкісне підключення інтернету для офісів, підприємств, організацій використовуючи сучасні технології побудови мереж (Ethernet, FTTx, GPON).  Обсяг інтернет-трафіку в корпоративних тарифних планах необмежений. 

 

 Наші переваги:

<strong>Швидкість.</strong> Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
Швидкість. Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
<strong>Надійність.</strong> Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
Надійність. Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
<strong>Швидке підключення.</strong> Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
Швидке підключення. Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
<strong>Індивідуальний підхід.</strong> Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
Індивідуальний підхід. Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
<strong>Якість та стабільність.</strong> Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
Якість та стабільність. Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
<strong>Комплексні рішення.</strong> З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.
Комплексні рішення. З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.

Для замовлення та підключення стабільного інтернет-з'єднання за вигідною ціною - залишайте заявку, або звертайтесь в корпоративний відділ нашої компанії. Приєднуйтесь!

«ФРІНЕТ» постачає якісний Інтернет в офісах Дніпра

Сьогодення досить важко уявити без всесвітньої мережі Інтернет. Зараз ми звикли бути постійно онлайн: удома, на роботі, на навчанні. Кожен із нас хоч раз замислювався: якого постачальника послуг інтернет-зв'язку в Дніпрі обрати? Пропонуємо звертатися до компанії «ФРІНЕТ». Цей провайдер задовольняє основні запити користувачів високоякісного зв'язку, а саме:

 • висока швидкість Інтернету;
 • швидке підключення до мережі;
 • комфортні умови укладання договору;
 • стабільність постачання корпоративних послуг Інтернету до офісів Дніпра, а також справна робота домашньої мережі;
 • можливість підібрати оптимальний тариф для офісу або дому;
 • велика кількість позитивних відгуків абонентів;
 • кваліфікована онлайн-підтримка від провайдера.

Якісний корпоративний Інтернет в офісах Дніпра для бізнесу

Іноді бізнес-компанії об'єднують кілька відділів чи офісів, які територіально розташовані в різних містах, у єдину корпоративну мережу. Це дозволяє організувати безперебійну роботу вебсайтів, банківських або торгових сервісів, додатків тощо. На сайті https://o3.ua/ клієнт може замовити послуги підключення до Інтернету в офісі Дніпра за вигідною ціною. Подібне рішення дозволяє одночасно під’єднати до мережі кілька користувачів. До того ж якість онлайн-з'єднання залишиться на високому рівні. Також наша компанія може з легкістю об'єднати всі департаменти організації.

Переваги корпоративного онлайн-доступу в офісах Дніпра

Корпоративна мережа Інтернет в офісах Дніпра має низку переваг, а саме:

 • можливість більш продуктивно керувати бізнес-процесами;
 • зменшення витрат на придбання обладнання для зв'язку з головним офісом, оскільки філії компанії мають доступ до його віддалених серверів;
 • усі підрозділи фірми можуть із легкістю безпечно обмінюватися документацією онлайн;
 • оперативне отримання даних через Інтернет про партнерів, клієнтів підприємства, а також наявність на складі тих чи інших товарів;
 • компанія отримує можливість організувати корпоративний кол-центр;
 • можливість використовувати внутрішні телефонні номери для зв'язку з колегами в інших офісах.