Про компанію

Швидкісний інтернет в сучасному світі є невід'ємною частиною нашого життя, тому ключовим завданням компанії ФРІНЕТ, одного з найбільших провайдерів Дніпра, є забезпечення своїх клієнтів якісним і стабільним доступом до всесвітньої мережі.

Дешевий домашній інтернет від ФРІНЕТ: основні переваги.

Компанія ФРІНЕТ, що надає послуги під торговою маркою О3, робить акцент на розвитку регіональної мережі, ставши одним з найбільших операторів широкосмугового доступу в Україні. Недорогий домашній інтернет від цієї компанії вже підключили понад 147 тис. користувачів, що стало можливим завдяки впровадженню якісного сервісу та використанню сучасного обладнання.

Сервіс. Не кожен домашній інтернет- провайдер Дніпра приділяє належну увагу якості обслуговування своїх абонентів. Для компанії ФРІНЕТ - це один з ключових аспектів, для успішної реалізації якого цілодобово працюють Call-центр, онлайн помічник, чат-боти,  служба моніторингу якості роботи мережі, технічна підтримка.

Провести домашній інтернет в Дніпрі

Телекомунікаційні мережі ФРІНЕТ побудовані на основі технології FTTx, що дозволяє забезпечити кожному абоненту швидкість до 1 Гбіт/с.

Як і всі провідні провайдери домашнього інтернету, ФРІНЕТ пропонує окремі набори тарифних пакетів для багатоквартирних будинків та приватного сектору, в рамках яких можна вибрати різний набір послуг. Крім того, з ФРІНЕТ можна не просто провести інтернет вдома, а й замовити додаткові послуги: інтерактивне телебачення, SMS-інформування, реальну (зовнішню) IP-адресу, Кредит довіри.

Підключення кабельного інтернету від ФРІНЕТ - оптимальний варіант доступу до всесвітньої мережі в Дніпрі. Відмінний customer service, висока швидкість і великий вибір пакетів послуг дозволять вам в повній мірі відкрити для себе цифровий світ.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...