Про компанію

Швидкісний інтернет в сучасному світі є невід'ємною частиною нашого життя, тому ключовим завданням компанії ФРІНЕТ, одного з найбільших провайдерів Дніпра, є забезпечення своїх клієнтів якісним і стабільним доступом до всесвітньої мережі.

Дешевий домашній інтернет від ФРІНЕТ: основні переваги.

Компанія ФРІНЕТ, що надає послуги під торговою маркою О3, робить акцент на розвитку регіональної мережі, ставши одним з найбільших операторів широкосмугового доступу в Україні. Недорогий домашній інтернет від цієї компанії вже підключили понад 143 тис. користувачів, що стало можливим завдяки впровадженню якісного сервісу та використанню сучасного обладнання.

Сервіс. Не кожен домашній інтернет- провайдер Дніпра приділяє належну увагу якості обслуговування своїх абонентів. Для компанії ФРІНЕТ - це один з ключових аспектів, для успішної реалізації якого цілодобово працюють Call-центр, онлайн помічник, чат-боти,  служба моніторингу якості роботи мережі, технічна підтримка.

Провести домашній інтернет в Дніпрі

Телекомунікаційні мережі ФРІНЕТ побудовані на основі технології FTTx, що дозволяє забезпечити кожному абоненту швидкість до 1 Гбіт/с.

Як і всі провідні провайдери домашнього інтернету, ФРІНЕТ пропонує окремі набори тарифних пакетів для багатоквартирних будинків та приватного сектору, в рамках яких можна вибрати різний набір послуг. Крім того, з ФРІНЕТ можна не просто провести інтернет вдома, а й замовити додаткові послуги: інтерактивне телебачення, SMS-інформування, реальну (зовнішню) IP-адресу, Кредит довіри.

Підключення кабельного інтернету від ФРІНЕТ - оптимальний варіант доступу до всесвітньої мережі в Дніпрі. Відмінний customer service, висока швидкість і великий вибір пакетів послуг дозволять вам в повній мірі відкрити для себе цифровий світ.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...