Замовити дзвінок
Інтернет у приватний будинок: підключення Інтернет в Дніпрі

 

Тариф

"F - 100"

"F - 1000"*

Швидкість доступу до мережі Інтернетдо 100 Мбіт/сдо 1000 Мбіт/с *
Абонентська плата (в місяць)

125 грн на 6 міс*

250 грн

150 грн на 6 міс*

300 грн

 

Регламент проведення акції «Знижка на тариф 50%»

За додатковою інформацією звертайтесь до контакт центру компанії: (050) 538-12-38, (068) 538-12-38

 

Бути абонентом «ФРІНЕТ» вигідно та комфортно!

 • Інтернет-з'єднання стабільне завжди – мережі компанії побудовані за сучасними технологіями, використовується обладнання провідних виробників, фахівці компанії ведуть цілодобовий моніторинг.
 • Легко переходити з тарифу на тариф. Змінити тарифний план Ви можете самостійно через "Особистий кабінет" або за зверненням в абонентський відділ компанії.
 • За невелику доплату можна підключити сервіси Інтерактивного телебачення MEGOGOO3TVyoutv.
 • У будь-який час доби Ви можете звернутися в компанію і отримати кваліфіковану допомогу фахівців технічної підтримки сучасними каналами комунікацій (бот-канали).
 • Широкий вибір способів оплати послуг.

Переваги інтернет провайдера FREENET

Компанія FREENET піклується про своїх клієнтів і робить все можливе для підвищення зручності користування послугами.

Зателефонуйте в наш Call-центр абозалиште заявку на сайті і відчуйте всі переваги доступу до мережі Інтернет без будь-яких обмежень!

Свіжі новини

Чат бот ФРІНЕТ
27.06.2024 Залишайтеся з нами на зв'язку!

Користуйтеся ЧАТ-БОТом

Припинення надання послуг «Поштова скринька» ФРІНЕТ
03.06.2024 Припинення надання послуг «Поштова скринька»

З 01 липня 2024 року буде припинено подальше надання послуг...

Якісний домашній Інтернет у Дніпрі для приватного сектору

Сучасне життя неможливе без мережі Інтернет. Наразі повноцінно забезпечено можливість постійного доступу до мережі жителів обласних центрів і великих міст, що мешкають у багатоквартирних будинках. Складнішою є ситуація з прокладанням високошвидкісних магістралей, щоб під’єднати до Інтернету в Дніпропетровську приватний сектор. Оскільки приватна забудова є не такою щільною, значно збільшується відстань між абонентами. Відповідно, щоб забезпечити Інтернет у Дніпрі в приватному секторі, буде потрібна більша кількість оптоволоконного кабелю, а це, своєю чергою, позначається на вартості такого типу підключення.

Якщо необхідно провести Інтернет у приватному секторі Дніпра, найкращим рішенням стане звернутися до послуг компанії «ФРІНЕТ». Провайдер готовий забезпечити високу швидкість обміну даними та надати домашні пакети послуг за вигідною ціною.

Завдання нашої компанії — дати змогу підключатися до мережі всім жителям Дніпропетровської області. Провайдер пропонує вигідні тарифи, що передбачають різні умови підключення, зокрема з можливістю придбати або взяти в оренду спеціалізоване обладнання. Проводячи Інтернет у приватному секторі Дніпропетровська, ми зацікавлені в тому, щоб усі клієнти могли скористатися перевагами від співпраці з нами, а саме:

 • наявність великої кількості тарифних планів для різних варіантів підключення;
 • послуги монтажників, щоб прокласти кабель для Інтернету до приватного будинку в Дніпрі;
 • онлайн-доступ до особистого кабінету для контролю свого рахунку;
 • сучасні технології для забезпечення виняткової стабільності та швидкості з'єднання;
 • допомога фахівців у встановленні, підключенні та налаштуванні обладнання;
 • цілодобова робота контакт-центру.

Як провести Інтернет у Дніпрі у приватний сектор

Охочим під’єднати Інтернет у Дніпрі в приватному секторі рекомендуємо залишити заявку на сайті провайдера, указавши свої дані, після чого фахівці обов'язково зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей.

Щоб провести Інтернет у приватний будинок у Дніпропетровську, використовуються оптоволоконні магістралі, що мають пропускну здатність 10 та 40 Гб. Залежно від обраного тарифного плану забезпечується швидкість підключення до 1 Гбіт/с.

Виїхавши за вказаною адресою, бригада монтажників забезпечить швидке та акуратне прокладання кабелів. Фахівці перевірять обладнання, проведуть усе необхідне налаштування. Щоб під’єднати Інтернет до приватного будинку в Дніпрі, достатньо приєднатися до вже прокладених вуличних магістралей. Відповідно, чим вищим є охоплення компанії, тим доступніший Інтернет для приватного сектору.