Друзі, хочемо поділится з вами приємною новиною!

Зараз в місті Бердичеві проходить 18 -й міжнародний турнір з боксу серед молоді на призи братів Кличко. Наша компанія стала технічним партнером події, і тому завдяки «ФРІНЕТ» всі учасники та гості турніру мають доступ до Інтернету.


«Турнір Кличко» - міжнародні змагання з боксу, куди щороку приїжджають молоді боксери з усіх куточків світу, аби гучно заявити про себе і випробувати свої сили на рингу в протистоянні з гідними суперниками. Це найбільший юніорський турнір категорії А на пострадянському просторі, статус якого визнала Міжнародна асоціація аматорського бокса (AIBA). Турнір також є відбірковим етапом, після якого кращі боксери мають честь представляти свою країну на Чемпіонатах світу та Європи серед молоді.


На цьому турнірі, власне, боксерський світ вперше дізнався про майбутніх чемпіонів Олімпійських ігор Василя Ломаченка та Олександра Усика, чемпіона світу Євгена Хитрова, бронзового призера Олімпійських Ігор В’ячеслава Глазкова, а також багатьох інших видатних спортсменів, котрі з року в рік примножують славу українського спорту.

Дивіться разом з нами регулярні включення з вісімнадцятого «Турніру Кличко»! Якщо ви перебуваєте на турнірі – користуйтеся Інтернетом від провідного провайдера «ФРІНЕТ»!